STC vs CC Maksimum Katowice

STC
5 - 1
CC Maksimum Katowice

Obie drużyny przed tym spotkaniem były pewne utrzymania, jednak – jak przystało na 1 ligowe drużyny – pokazały kawał dobrej piłki. Pierwsza połowa należała do STC, którzy zdominowali swojego rywala. Solidna defensywa oraz skuteczność były kluczem do wygranej. Oba te aspekty zaowocowały wynikiem 4:0 do przerwy. W drugiej połowie niebiescy stworzyli dużo więcej sytuacji, lecz tylko raz udało im się pokonać golkipera STC. W ostatnich minutach Łukasz Lazar ustalił wynik na 5:1, a ten sam zawodnik mógł pochwalić się hat – trickiem. Mimo braku awansu, biało – czerwoni mogą być zadowoleni z tego sezonu. CC Maksimum ma przed sobą jeszcze jedno, ostatnie spotkanie w tym sezonie, w którym z pewnością postarają się o pozytywne zamknięcie jesiennego sezonu.