Bowim vs Kipsta Decathlon

Bowim
2 - 6
Kipsta Decathlon

Z zamiarem by słabszy sezon zakończyć okazałym zwycięstwem zespół Bowin podchodził do ostatniego swojego meczu 1 ligi. Pokrzyżować im szyki starał się zespół Kipsta Decathlon, który był tego dnia zdecydowanym faworytem do opuszczania stadionu z kompletem punktów. Trochę energii i ożywienia na boisku wprowadziła bramka dla grupy Bowim już na początku spotkania. Wiara w niespodziankę słabła w każdej kolejnej akcji, która tylko zbliżała rywali do wyrównania gdyż gol ‘’wisiał w powietrzu’’. Tak się też stało i zanim się obejrzeliśmy bramka Bowim oblężona była niemal bez przerwy, a siatka świszczała od kolejnych celnych strzałów piłkarzy Kipsta Decathlon. Do przerwy zbudowali sobie przewagę 5-1 i w podobnym tonie zamierzali potraktować drugie 20 minut spotkania. Nieco uśpiony zespół Bowin obudził się z większym animuszem i poczuciem głodu rywalizacji jakby wynik brzmiał 0-0. Zespoły podzieliły się zdobyczą bramkową, zdobywając po jednej w drugiej połowie a ten wieczór szczególnie zapiszę się w pamięci Macieja Inglota, który dla Kipsta Decathlon trafiał 4 razy.