Upojeni Multitap vs Future Processing

Upojeni Multitap
3 - 2
Future Processing

Pewni awansu do Powerpartners Ekstraklasy, niepokonani dotychczas zawodnicy Upojeni Multitap mierzyli się w swoim ostatnim starciu z drużyną Future Processing, która znajdowała się na drugim biegunie tabeli, gwarantującym jej spadek do niższego szczebla rozgrywek. Od pierwszych minut bylliśmy świadkami rozważnej gry z obu stron. Zepchnięci do defensywy pomarańczowi dali radę zachować czyste konto do szóstej minuty, wówczas na listę strzelców wpisał się Adam Kincel. W tym momencie nastąpiła blokada, a na następne bramki musieliśmy czekać do drugiej połowy. Po zmianie stron po raz kolejny czarni mieli grę pod kontrolą. W 28 minucie było już 3:0 dla Upojonych. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie, pomarańczowi zdołali trafić dwukrotnie przed ostatnim gwizdkiem, jednak na nic się to nie zdało – Upojeni w wielkim stylu awansują do Ekstraklasy.