Kipsta Decathlon vs CC Maksimum Katowice

Kipsta Decathlon
4 - 2
CC Maksimum Katowice

Celem spotkania zespołu CC Maksimum Katowice z graczami Kipsta Decathlon poza zwycięstwem było również widmo trzeciego miejsca w tabeli 1 Ligi, które po tym meczu dla jednego z tych zespołów nadal będzie realne. Do spotkania z większą ilością argumentów przystępowali gracze CC Maksimum Katowice obejmując dwubramkowe prowadzenie i sprawiając spory ból głowy rywalom już na początku spotkania. Przed przerwą gola do szatni strzelili jeszcze piłkarze Kipsta Decathlon czym wprowadzili chociaż trochę spokoju przed drugą połową. Ta natomiast diametralnie różniła się od pierwszej, tak jakbyśmy zaczęli oglądać zupełnie inny mecz. Wigor i nieustępliwość ukradli od rywali gracze Kipsta Decathlon krok po kroku realizując plan powrotu do spotkania. O ile bramka dająca nam remis na murawie nie była zaskoczeniem, tak błędy w obronie CC Maksikum Katowice już tak. Gdy wydawało się, że to właśnie zespół CC Maksimum Katowice częściej jest przy piłce i raz za razem tworzy sobie dogodne szansę do objęcia prowadzenie tak logice tej zaprzeczyły dwie sytuacje. Najpierw gracz Kipsty Decathlon przelobował bramkarza rywali nieprzyjemną wrzutką z połowy boiska, chwilę później kiepsko w obronie pokazali się piłkarze CC Maksikum Katowice co z łatwością wykorzystał gracz Kipsty Decathlon. Niezwykle nieprzewidywalny mecz zakończony wynikiem 4-2 na długo pozostanie w głowach piłkarzy obu drużyn.