Upojeni Multitap vs PwC SDC

Upojeni Multitap
5 - 1

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiadało się nam w ramach pierwszej ligi, gdzie naprzeciw siebie stanęły zespoły Upojeni Multitap i PwC SDC. Pierwszy w kolejności zespół jest pewny awansu do PowerPartners Ekstraklasy, zaś drugi zajmuje wysoką pozycję w tabeli, którą z pewnością chce utrzymać. O dobrej i wyrównanej formie obu zespołów świadczył fakt, że do 15 minuty nikt nie umiał sobie stworzyć dobrej sytuacji do strzelenia gola, świetnie pracując w defensywie. Kiedy już wynik został otworzony za sprawą akcji graczy Upojeni Multitap, worek z bramkami szybko się otworzył. Dokładając dwa kolejne trafienia zeszli na przerwę z prowadzeniem 3-0. Druga część gry wyglądała obiecująco dla PwC SDC za sprawą kontaktowego trafienia dającego nadzieję. Upojeni Multitap uznali straconą bramkę za wypadek przy pracy i dołożyli dwa piękne strzały, ustalając wynik meczu. Przy stanie 5-1 niewiele już działo się na boisku i oba zespoły dograły spokojnie resztę spotkania. Wynik może być nieco zaskakujący zważywszy na to, że obie drużyny prezentują zbliżony poziom i miejsce w tabeli. Tym bardziej z cennego zwycięstwa mogą się cieszyć gracze Upojeni Multitap i opcja zakończenia sezonu bez porażki staje się coraz bardziej prawdopodobna.