Bowim vs BetaMed SA

Bowim
5 - 8
BetaMed SA

W tym meczu obie drużyny grały o podwójną stawkę – BOWIM wciąż ma szanse na utrzymanie, a ich rywal – BetaMed SA – walczy o mistrzostwo 1 ligi. Już od początku meczu widać było ogromne zaangażowanie każdej ze stron, brakowało jedynie bramek. Wynik spotkania otworzył się dopiero w 14 minucie, wówczas niebiescy wyszli na prowadzenie. Chwilę później mieliśmy już 2:1 dla… BOWIM, którzy tego dnia planowali sprawić ogromną sensację. Jeszcze przed ostatnim gwizdkiem obie drużyny stworzyły kilka sytuacji, dzięki czemu do przerwy tablica pokazywała wynik 3:3. Po zmianie stron byliśmy świadkami fantastycznej gry faworyta. Przy prowadzeniu 4:3 BetaMed rzucił się do ofensywy, a na efekty nie musieliśmy długo czekać. Kolejnymi bramkami spowodowali, że BOWIM musiało gonić wynik, pewnym więc było, że wyjdą z tego meczu zwycięstko. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 8:5 dla BetaMed, a bohaterem starcia został zawodnik z numerem 90 – Łukasz Mielnicki, który popisał się hat-trickiem oraz trzema asystami.