CC Maksimum Katowice vs Upojeni Multitap

CC Maksimum Katowice
1 - 4
Upojeni Multitap

Znajdujący się na czele tabeli pierwszej ligi Upojeni nie mogli sobie pozwolić na wpadkę, gdyż w walce o awans idą na równi z drużyną BetaMed. Kolejnym z wyzwań byli gracze CC Maksimum. Od pierwszych minut obie ekipy narzuciły wysokie tempo gry, taktyka wyraźnie wskazywała na ofensywę u obu stron. Mimo licznych ataków na pierwsze trafienie doczekaliśmy się dopiero w 17 minucie, wówczas po dobrej akcji skutecznym strzałem Daniel Malec pokonał bramkarza rywali. W drugiej połowie dalej byliśmy świadkami otwartego futbolu, bowiem jednobramkowa zaliczka nie jest niczym pewnym. Zawodnicy znów zaskoczyli w końcówce, zapewniając emocje do ostatniej sekundy. Na dwie minuty przed końcem Upojeni zdołali podwyższyć prowadzenie na 3:0. Mimo honorowego trafienia Mateusza Golca, w ostatniej chwili wynik starcia ustalił Łukasz Odrobina, zapewniając czarnym kolejne 3 punkty.