PwC SDC vs STC

6 - 3
STC

Ciekawie zapowiadające się starcie PwC SDC przeciwko STC nikogo nie zawiodło. Od pierwszego gwizdka obie ekipy ruszyły do ofensywy. Już w 2 minucie bramkę otwierająca wynik zdobył Marek Kozień. W odstępie kilku minut STC zdołało trafić dwukrotnie, dzięki czemu objęli prowadzenie, jednak długo go nie utrzymali – w przeciągu 5 minut PwC zdołało zadać 3 mocne ciosy, przez do przerwy schodzili wygrywając 4:2. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, biali starali się atakować, lecz brakowało im wykończenia. Mimo gola kontaktowego, to czerwoni po raz kolejny pokazali, jak się reaguje w takich sytuacjach, odpowiadając od razu dwoma trafieniami, dzięki czemu wygrywają to starcie 6:3 oraz inkasują komplet punktów.