KPMG vs PwC SDC

KPMG
1 - 4

PwC przystępowało do tego spotkania w roli faworyta. KPMG wciąż znajduje się w głębokim kryzysie, bo jak inaczej nazwać zerowy dorobek punktowy po połowie rundy jesiennej drużyny, która jeszcze pół roku temu dominowała w lidze oraz pucharze? Pierwsza część meczu należała do czerwonych. Już w pierwszej minucie dobrym strzałem popisał się Dawid Pawlicki. Od tego momentu na boisku rozpoczęła się bezskuteczna wymiana ciosów. Podwyższenie przewagi nastąpiło chwilę przed przerwą, wówczas Adrian Kurkowski zapewnił dwubramkowe prowadzenie swojej ekipie. W drugiej połowie niebiescy próbowali zdobyć kontaktowego gola, jednak każdy ofensywny rajd kończył się na uderzeniu w solidny, defensywny mur czerwonych. PwC zdołało jeszcze zdobyć dwa trafienia, Dawid Pawlicki w 34 minucie wolejem pokonał golkipera rywali, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Marek Kozień. Ku zaskoczeniu, nie zdołali utrzymać czystego konta – w ostatnich sekundach KPMG zdobyło honorową bramkę. Wynik 4:1 daje czerwonym kolejny komplet punktów, a końca kryzysu niebieskich w dalszym ciągu nie widać.