Upojeni Multitap vs STC

Upojeni Multitap
4 - 2
STC

Upojeni Multitap w zeszłym tygodniu stracili pierwsze punkty w sezonie, ale remis z głównym kontrkandydatem do mistrzostwa 1 Ligi trudno uznać za wpadkę. Powrócić na zwycięską ścieżkę wcale jednak nie musiało być łatwo, bowiem STC zaliczył kapitalny start na zapleczu elity. Ostatnio jednak beniaminek nieco wyhamował, ponosząc dwie porażki w trzech poprzednich meczach. Tak jak można było się tego spodziewać spotkanie stało na wysokim poziomie, a najciekawiej było w samej jego końcówce gdy rozstrzygnęły się losy tej potyczki. Po pierwszej połowie to Upojeni Mulitap byli na prowadzeniu, ale skromna przewaga nie gwarantowała spokoju w drugiej części gry, zwłaszcza, że STC próbował się odgryzać i w jednej sytuacji, gdy piłka trafiła w słupek bramki rywala, był o krok od doprowadzenia do remisu. Sztuka ta powiodła się po przerwie, kiedy to po składnej akcji do na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Nicpoń. Jak już zostało wspomniane najwięcej emocji było w końcowym fragmencie meczu. W przeciągu czterech minut padły cztery gole, z czego trzy na konto Upojnych Multitap i to właśnie ten zespół odniósł kolejną cenną wygraną, przybliżającą go do awansu. Brawa należą się również graczom STC, którzy pokazali się z dobrej strony, ale podobnie jak przeciwko BetaMed S.A przegrali w stosunku 2:4.