Future Processing vs Kipsta Decathlon

Future Processing
0 - 10
Kipsta Decathlon

Niesiony dwoma ostatnimi zwycięstwami zespół Future Processing wskazywany był jako faworyt w starciu z ekipą Kipsta Decathlon, która w poprzednich dwóch zmaganiach za każdym razem musiała uznać wyższość rywala. Ten mecz pokazał, jak bardzo piłka jest nieprzewidywalna. Od pierwszych minut to granatowi prezentowali ofensywny, skuteczny futbol przez co już po 6 minutach prowadzili dwoma bramkami. Pomarańczowi mimo kilku sytuacji nie zagrozili poważnie bramkarzowi przeciwników. Kipsta wciąż grała swoje – z minuty na minutę ich ataki były coraz groźniejsze. Future Processing mimo walecznej gry defensywnej, kapitulował pod koniec pierwszej połowy jeszcze trzykrotnie. Pięciobramkowa zaliczka granatowych z pewnością była zaskoczeniem. Ale na tym się nie skończyło. W drugiej odsłonie dominacja nad rywalem pozostała niezmienna. Kluczem do wygranej okazała się gra zespołowa Kipsty, ponieważ każdy z zawodników przyczynił się do okazałego zwycięstwa – nawet bramkarz, który mocnym strzałem z dystansu pokonał golkipera pomarańczowych. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:0, przez co zasłużone 3 punkty wędrują na konto stawianego przed starciem w roli underdoga zespołu Kipsta Decathlon.