BetaMed SA vs Upojeni Multitap

BetaMed SA
2 - 2
Upojeni Multitap

To spotkanie było prawdziwym szlagierem kolejki. Na przeciwko siebie stanęły dwa niepokonane zespoły walczące o awans – zapowiadało się cudowne widowisko. Od pierwszych minut tempo było wysokie, a bramka wisiała w powietrzu. Jednak dobra dyspozycja bramkarzy oraz brak szczęścia sprawił, że na pierwsze trafienie czekaliśmy do 16 minuty. Wtedy to Tomasz Budzik wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, jednak ich szczęście trwało niecałe 60 sekund, bo chwilę później po szybkiej akcji zawodnik czarnych – Łukasz Odrobina – doprowadził do wyrównania, dzięki czemu do przerwy mieliśmy remis. Druga połowa wyglądała łudząco podobnie do poprzedniej części spotkania. W 25 minucie Dawid Furch trafia do siatki przeciwnika, przez co BetaMed SA znów wygrywa. Upojeni kolejny raz zaskakują rywala, strzelając bramkę na 2:2 chwilę po wznowieniu gry od środka. Mimo kilku sytuacji z obu stron, rezultat do końca meczu się nie zmienił, przez co obie drużyny dzieląc się punktami, jednocześnie zachowują status niepokonanych w lidze, dzięki czemu walka o awans zapowiada się niezwykle obiecująco.