CC Maksimum Katowice vs KPMG

CC Maksimum Katowice
7 - 4
KPMG

Po wspaniałej poprzedniej rundzie zespół KPMG gra zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań. Od początku rundy nie zdobyli żadnego punktu. Po drugiej stronie barykady znajduje się drużyna CC Maksimum, którzy przyzwoicie grają w tym sezonie. Od razu po rozpoczęciu gry faworyt starcia rzucił się do ataku, efektem czego była bramka w 2 minucie. Granatowi poszli za ciosem, dominując outsidera w każdym aspekcie. Do końca pierwszej odsłony CC Maksimum prowadziło 5:0. Po zmianie stron emocje delikatnie opadły, faworyci kontrolowali przebieg meczu. KPMG starało się odpowiadać rywalowi, jednak dobra dyspozycja bramkarza przeciwnika nie pozwoliła im nawiązać kontaktu. Mimo 3 bramek w ostatnich minutach, spotkanie zakończyło się wynikiem 7:4 dla CC Maksimum, a beniaminek na swoje pierwsze punkty musi jeszcze poczekać.