Future Processing vs Voestalpine

Future Processing
5 - 4
Voestalpine

W swoim drugim spotkaniu niedzielnych zmagań Voestalpine podejmowało Future Processing. Od pierwszych minut to granatowi stopniowo przejmowali inicjatywę, dzięki czemu już w 6 minucie objęli prowadzenie. Future Processing zdołało odpowiedzieć w 11 minucie, lecz chwilę później znowu musiało zacząć odrabiać straty. Pomarańczowi w przerwie wyciągnęli wnioski ze swojej gry, przez co ich taktyka na drugą odsłonę uległa zmianie. Efekty było widać po 10 minutach, wówczas Future prowadziło już 5:2, głównie dzięki licznym strzałom z dystansu i szybkim kontratakom. Voestalpine nie poddawało się, jednak czas działał na ich niekorzyść. Mimo zdobycia w 38 minucie bramki kontaktowej, to pomarańczowi cieszyli się z kompletu punktów, a bohaterem starcia został Łukasz Sobalak – zdobywca wszystkich trafień dla swojej drużyny.