PwC SDC vs CC Maksimum Katowice

4 - 3
CC Maksimum Katowice

Za faworytów pojedynku uchodził zespół CC Maksimum, który próbuje nawiązać walkę z czołówką tabeli. Swoje aspiracje drużyna udokumentowała już w 4. minucie spotkania i dzięki trafieniu Marcina Jędrowskiego wyszła na prowadzenie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i niewiele wskazywało na wartą zapamiętania drugą połowę. W 23. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Szendzielorz, a cztery minuty później na niespodziewane prowadzenie drużynę PwC SDC wysunęło trafienie Dawida Pawlickiego. CC Maksimum nie zamierzało wracać z tego spotkania na tarczy, w 34. minucie po raz drugi tego wieczoru bramkę zdobył grający z numerem 11. Marcin Jędrowski i było 2:2. Jednak już minutę później faworyci po raz kolejny dali się zaskoczyć, tym razem Wojciechowi Czanieckiemu i niespodzianka stawała się coraz bardziej realna. Ostatnie dwie minuty meczu były prawdziwym piłkarskim thrillerem. Na minutę przed końcem wyrównał Paweł Kachel i gdy jego drużyna próbowała jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, nadziała się na kontrę rywali, która była ostatnią akcją meczu. Zimną krew zachował wtedy Marek Kozień i ustalił wynik tego zaciętego spotkania na korzyść PwC SDC.