Upojeni Multitap vs KPMG

Upojeni Multitap
4 - 2
KPMG

Po 3 zwycięstwach z rzędu drużyna Upojeni Multitap mogła czuć się niezwykle pewnie, przystępując do meczu z będącym w kryzysie zespołem KPMG. W pierwszych minutach spotkania różnica w tabeli pomiędzy oboma zespołami była widoczna na boisku. Czarni szybo osiągnęli przewagę, nie mogąc jednak udokumentować jej strzeloną bramką. Udało się to dopiero w 11 minucie za sprawą trafienia Łukasza Kluza. Niespodziewanie już po niespełna minucie do wyrównania doprowadzili gracze KPMG. Na przerwę drużyna Upojeni, schodziła już jednak z przewagą 1 bramki, zdobytej 3 minuty przed gwizdkiem sędziego. Na początku drugiej połowy mogliśmy zaobserwować przewagę KMPG, którą udokumentowali szybko zdobytym golem na 2:2. W dalszej części gry, mecz stał się bardziej wyrównany. Upojeni, dzięki dobrej współpracy i grze skrzydłami zdołali w końcówce spotkania przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zdobywając kolejne 2 bramki. Wartą zaznaczenia, jest znakomita gra wspomnianego już wcześniej Łukasza Kluza, który popisał się w tym spotkaniu hat trickiem oraz asystą przy ostatnim golu pieczętującym zwycięstwo swojego zespołu.