DPL vs Capgemini

DPL
5 - 3
Capgemini

DPL i Capgemini to dwie drużyny, które nie miały najlepszego sezonu w PowerPartners Ekstraklasie. Mimo to oba zespoły zdołały utrzymać się w tej klasie rozgrywkowej przed kolejną rundą. Wynik tego spotkania już w drugiej minucie otworzył Nabil Boukarch. Mimo świetnego początku, kolejne minuty już nie wyglądały tak kolorowo. Najpierw wynik wyrównał Łukasz Stolarczyk, a następnie Piotr Lubos wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Mimo to jeszcze przed przerwą na tablicy wyników ponownie widniał remis. Po zmianie stron DPL coraz bardziej naciskało i konstruowało kolejne ataki, które znajdowały drogę do bramki rywala. Na pięć minut przed końcem DPL prowadziło 5:2. Tuż przed końcowym gwizdkiem bramkarza rywali pokonał jeszcze Belil Amir, jednak to nie wystarczyło, by jego drużyna mogła dopisać do swojego konta kolejny punkt.