Lokal Nieruchomości vs Dobry Warsztat

Lokal Nieruchomości
6 - 6
Dobry Warsztat

Zdobywcy mistrzowskiego tytuły Ekstraklasy, drużyna Lokalu Nieruchomości w swoim ostatnim ligowym meczu podejmowała zespół środka tabeli – Dobry Warsztat. Lokal Nieruchomości w znakomitym stylu wygrał bieżące rozgrywki w 10 dotychczasowych kolejkach notując komplet wygranych. Dobry Warsztat natomiast w całym sezonie zaprezentował dobry poziom sportowy, notując na swoim koncie 3 zwycięstwa i 3 remisy. Faworytem spotkania była drużyna Lokalu, która liczyła na zakończenie sezonu z kompletem zwycięstw na swoim koncie. Mecz rozpoczął się od nieznacznej przewagi zawodników gospodarzy, którzy starali się od pierwszych minut narzucić przeciwnikom swój styl gry. Jeden z pierwszych ataków zawodników w białych strojach, na bramkę już w 3 minucie zamienił Tomasz Dobrzyński. Zawodnicy Lokalu Nieruchomości przeprowadzali kolejne ataki, które były coraz groźniejsze, W 11 minucie wynik na 2:0 podwyższył Adam Waszkiewicz. Niespodziewanie do szybkiego odrabiania strat zabrali się zawodnicy Dobrego Warsztatu, którzy w przeciągu 4 minut doprowadzili do remisu 2:2. Do przerwy zawodnicy Lokalu odpowiedzieli swoim rywalom kolejnymi dwoma trafieniami. Jednak ostatecznie obie ekipy schodziły na przerwę przy wyniku 4:3, gdyż zawodnicy w czarnych strojach również zdobyli jeszcze jedną bramkę, którą strzelił Patryk Wojaczek. Po przerwie mecz stał się bardziej wyrównany, a oba zespoły dążyły do zdobywania kolejnych bramek. W 23 minucie remis drużynie Dobrego Warsztatu dał Oskar Bajor, W przeciągu kolejnych dwóch minut obie ekipy zdobyły po jeszcze jednej bramce doprowadzając do ponownego remisu. Do końcowego gwizdka sędziego spotkanie stało na najwyższym poziomie z okazjami z obu stron. Ostatecznie Lokal Nieruchomości podzielił się punktami z drużyną Dobrego Warsztatu, remisując rezultatem 6:6. Dla Lokalu Nieruchomości była to pierwsza strata punktów w lidze, którą zakończyli z dorobkiem 31 punktów na koncie.