Capgemini vs Lokal Nieruchomości

2 - 9
Lokal Nieruchomości

W tym spotkaniu mogły rozstrzygnąć się losy mistrzostwa Jesieni 2018 PowerPartners Ekstraklasy. Wszystko było w rękach piłkarzy Lokalu, którym zwycięstwo przeciwko Capgemini zapewniłoby końcowy triumf. Wciąż podbudowani rozgromieniem ZK Grzybowic, bezpośredniego rywala w walce o tytuł, nie zamierzali zmarnować swojej szansy, zwłaszcza że rywalami była przedostatnia drużyna w całej stawce. Mimo szybkiego prowadzenie faworytów z 3. minuty i trafienia Dawida Kaciuby, niespodziewanie gospodarze wyrównali dzięki Mansourowi Belhadjemu. Niespodzianką pachniało jednak bardzo krótko. Lechowicz i Waszkiewicz zapewnili liderowi komfortowe, dwubramkowe prowadzenie do przerwy. W drugiej połowie Lokal rozkręcał się coraz bardziej i ostatecznie zwyciężył 9:2 i zapewnił sobie tytuł mistrzowski. Stuprocentowa skuteczność zwycięstw, jaką uzyskali w tym sezonie świeżo upieczeni mistrzowie, to niezwykle imponujący wynik, dzięki któremu niepokonani mogli zasłużenie otworzyć szampany na środku boiska.