Hard Plast Tychy vs Capgemini

Hard Plast Tychy
5 - 6

W tym meczu zwycięzca miał do wygrania bardzo dużo, bowiem 3 punkty to nic przy wizji utrzymania się w najwyżej klasie rozgrywkowej. Tyszanie od pierwszych minut zaatakowali Capgemini, dzięki czemu znaleźli się na prowadzeniu już w 2 minucie. Biali zdołali zdobyć bramkę kontaktową chwilę później. Pokaz gry ofensywnej obie ekipy prezentowały do końca pierwszej połowy, wówczas na każdego gola Hard Plastu ich rywal od razu odpowiadał swoim trafieniem, dzięki czemu do przerwy na tablicy mieliśmy remis 3:3. Druga połowa wyglądała identycznie do 35 minuty. Przy stanie 4:4 nastąpiło przełamanie – Capgemini po raz pierwszy wyszło na prowadzenie. Mimo bramki wyrównującej, w ostatnich sekundach po raz kolejny ostatnia drużyna Powerpartners Ekstraklasy zdołała trafić, zapewniając sobie tym samym 3 punkty. Capgemini sprawiło niemałą sensacje, wydzierając szanse na utrzymanie zawodnikom z Tychów.