Impact Production vs DBGeodezja

Impact Production
4 - 7
DBGeodezja

Po słabym początku sezonu DB Geodezja z meczu na mecz gra coraz lepiej. Tym razem drużyna mierzyła się z Impact Production. Od pierwszych minut obie ekipy rzuciły się do ataku. W przeciągu kilku minut z wyniku 0:0 zrobiło się 3:3. Taki rezultat utrzymał się do przerwy, w której żółci naładowali więcej naboi do swojego magazynka. Po zmianie stron gracze DBGeodezji odskoczyli przeciwnikowi na dwie bramki i tego prowadzenia już nie oddali. Zawodników w czarnych trykotach było stać jeszcze na jedno trafienie, lecz cztery bramki Łukasza Todorskiego zdały się na nic, gdy rywal pokonał ich golkipera łącznie siedem razy. Impact Production musiał uznać wyższość rywala. Czy na koniec sezonu czarni utrzymają się ponad strefą spadkową? Ostania szansa na zdobycie punktów 22 listopada.