BD Inwestor 2 vs Dobry Warsztat

BD Inwestor 2
4 - 3
Dobry Warsztat

Każdy mecz pomarańczowych jest niezwykle ciekawym widowiskiem. Tego dnia pokaz dobrego spotkania dali wraz z drużyną Dobry Warszat, która pokazała już w tym sezonie, jak napsuć krwi wyżej ulokowanemu w tabeli przeciwnikowi. Już w pierwszej minucie bramkę zdobył Adam Wilczek. Było to znakomite otwarcie meczu przez BD Inwestor 2. Czarni nie zamierzali jednak odpuszczać. W 12 minucie zdobyli gola kontaktowego za sprawą Mateusza Malika. Przed przerwą oba zespoły wyprowadziły po jeszcze jednym ciosie, przez co przed zmianą stron tablica pokazywała wynik 2:2. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. W 29 minucie Dobry Warszat objął prowadzenie, jednak tego dnia trzy trafienia znów nie dały im kompletu punktów. Zabójcza końcówka w wykonaniu pomarańczowych pozwoliła im zejść z murawy z tarczą i dopisać kolejny komplet punktów do swojego konta.