Hard Plast Tychy vs DPL

Hard Plast Tychy
1 - 3
DPL

Zamykającym poniedziałkowe zmagania było starcie między znajdującym się w dole tabeli zespołem Hard Plast Tychy, oraz DPL, którzy po serii 6 porażek z rzędu ostatnio zanotowali dwie wygrane. Od pierwszych minut – jak przystało na PowerPartners Ekstraklasę – byliśmy świadkami gry na wysokim poziomie, oba zespoły grały z pomysłem, rozsądnie, bez przypadku. Pierwszy cios w 12 minucie po indywidualnej akcji zadał Piotr Lubos. Chwilę później mieliśmy już 2:0 po trafieniu Adama Macioła. Jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania ponownie na listę strzelców wpisał się gracz z numerem 13. Po zmianie stron gracze Hard Plast ruszyli do ataku. Jakub Bronkowski zdołał zdobyć bramkę na 1:3, jednak jak się okazało – był to jedyny gol w tej odsłonie. Mimo heroicznych ataków niebieskich oraz żelaznej defensywy graczy w szarych koszulkach, wynik pozostał bez zmian. 3 punkty trafiają na konto DPL.