FM Sport vs Lokal Nieruchomości

FM Sport
3 - 7
Lokal Nieruchomości

Będące w znakomitej formie drużyny FM Sport oraz Lokal Neruchomości spotkały się w poniedziałkowy wieczór w meczu na szczycie Ekstraklasy. Obie drużyny nie poniosły do tej pory ligowej porażki, dlatego mecz zapowiadał się jako widowisko na najwyższym poziomie.Od początku spotkania widać było mądrość taktyczną obu zespołów, które umiejętnie rozgrywały piłkę. Widoczna była również duża wymienność pozycji, oraz szybkie tempo gry jakie narzucili sobie zawodnicy obu drużyn. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 9 minucie, a jej autorem był zawodnik Lokalu Nieruchomości – Krzysztof Krupa.Ten sam zawodnik przed przerwą jeszcze raz trafił do siatki drużyny FM Sport, podwyższając wynik na 0:2 w 18 minucie spotkania. Pierwsza połowa, choć wyrównana padła łupem graczy w białych koszulkach, którzy byli konkretniejsi w swoich boiskowych poczynaniach. Druga część gry rozpoczęła się od kontaktowej bramki dla FM Sport, którą zaraz po pierwszym gwizdku sędziego zdobył Maciej Jarząbek. Na gola dla przeciwników błyskawicznie odpowiedzieli zawodnicy Lokalu Nieruchomości, którzy po dwóch składnych akcjach wyszli na wysokie prowadzenie 1:4. Od tej pory piłkarze ubrani w białe stroje kontrolowali przebieg spotkania, starając się unikać niebezpiecznych sytuacji pod swoją bramką. W końcówce spotkania hat trickiem popisał się zawodnik Lokalu Nieruchomości – Dawid Kaciuba, przypieczętowując zwycięstwo swojego zespołu. Ostatecznie FM Sport po raz pierwszy w tym sezonie musiał uznać wyższość rywala, ponosząc porażkę 3:7. Dla Lokalu Nieruchomości ta wygrana ma ogromną wartość. Trzy punkty w tym spotkaniu sprawiają bowiem, że stają się obok Firmy ZK Grzybowice, głównym kandydatem do wygrania tegorocznych rozgrywek Ekstraklasy.