Lokal Nieruchomości vs BD Inwestor 2

Lokal Nieruchomości
10 - 5
BD Inwestor 2

Szykował nam się wyrównany mecz zespołów będących blisko siebie w tabeli Ekstraklasy. O podtrzymanie serii zwycięstw bez porażki starali się piłkarze Lokal Nieruchomości. Mecz rozpoczęli z ogromnym animuszem prowadząc po 9 minutach już 4-0. Po fantastycznym początku gracze Lokal Nieruchomości zwolnili tempo, a swojej szansy szukali rywale. Skrzydła podciął im ponownie Dawid Kaciuba, kompletując swojego hattricka. Przed końcem pierwszej części gry drużyna BD Inwestor 2 otworzyła konto bramkowe, co ani trochę nie przejęło znów świetnie dysponowanych graczy Lokal Nieruchomości. Dorzucając przed gwizdkiem sędziego kolejne bramki schodzili na przerwę z prowadzeniem 8-1. W drugiej połowie swoje czwarte trafienie zanotował Dawid Kaciuba, dla którego tym samym otworzyła się szansa walki o koronę króla strzelców Ligi. Lokal Nieruchomości pozwolił w drugiej części gry na więcej swobody rywalom, którzy wykorzystali szanse poprawiając co chwilę wynik meczu. Nie przeszkodziło to graczom Lokalu Nieruchomości pokonać aż 10-4 zespół BD Inwestor 2, który wydawał się równorzędnym rywalem dla zespołu, który podtrzymuję swoje pasmo zwycięstw, bez straconego punktu.