Firma ZK Grzybowice vs Lokal Nieruchomości

Firma ZK Grzybowice
0 - 6
Lokal Nieruchomości

Same zwycięstwa do tej pory gwarantowały miejsce lidera spoglądając jedynie na bilans bramkowy. Dziś ta sytuacja musiała się zmienić ,bo naprzeciw siebie stanęły zespoły Lokal Nieruchomości i Firma Zk Grzybowice w hicie Ekstraklasy, który najprawdopodobniej zadecyduję o tym kto zostanie mistrzem. Trudno było cokolwiek przewidzieć przed tym spotkaniem, tym bardziej, że w pierwszych minutach piłkę mieli przy sobie głównie gracze Lokalu Nieruchomości, tylko po to by do końca pierwszej połowy oddać pole rywalom. Nie od dziś wiadomo, że statystyki nie grają i potwierdzili to piłkarze Lokalu Nieruchomości zdobywając pierwszy w spotkaniu skalp. Mnogość okazji na odrobienie strat tylko rozmywała się w niecelnych strzałach Firmy Zk Grzybowice lub w fenomenalnych paradach bramkarza rywali. Druga połowa nadal nie dawała nam przez dłuższy czas odpowiedzi na pytanie czy wyrośnie na tym gruncie wyraźny faworyt, który zaklepie dla siebie fotel lidera już do końca. Okazała się, że tak, bo bramki jedna po drugiej zdobywał tylko zespół Lokalu Nieruchomości. W pewnym momencie dostrzętnie demolując obronę rywali, zdobywali sporo wolnego miejsca na boisku i coraz ładniejsze bramki. Nie można odmówić zaangażowania piłkarzom Firmy ZK Grzybowice ,ale nie mieli tego dnia po prostu nic do powiedzenia. Sfrustrowani kolejnymi poprawnymi akcjami zakończonymi strzałami w bramkarza, a raz nawet w spojenie słupka z poprzeczką nie odnaleźli swojego rytmu. Wynik końcowy brzmi 6-0 i Lokal Nieruchomości może powoli przyzwyczajać się do korony na głowię, która lada chwila się urzeczywistni. Na tarczy wraca zespół Firma ZK Grzybowice ,któremu prawdopodobnie przypadnie 2 miejsce w sezonie jesiennym.