HireRight vs NC+

HireRight
4 - 6
NC+

Dla obu drużyn było to drugie spotkanie w czwartym tygodniu rozgrywek, jednak ani jedni, ani drudzy nie mogli mieć po poniedziałkowych meczach dobrych humorów. HireRight uległ wówczas TRAKT-owi, z kolei ich czwartkowy rywal w swoim debiucie nie sprostał Cooler Club. NC+ podobnie jak w swoim pierwszym meczu, również w drugim szybko wyszło na prowadzenie, strzelając gola w pierwszych fragmentach spotkania. Jeszcze w pierwszej połowie dwa razy na listę strzelców wpisał się Mateusz Bernat, a jego dwa trafienia rozdzielił a bramka dla przeciwników, autorstwa Marcina Rządkowskiego. Po przerwie do głosu doszli zawodnicy HireRight, którzy najpierw dzięki dubletowi Dawid Plotkowskiego doprowadzili do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie. Gracze NC+ mogli mieć deja vu z pierwszego meczu, kiedy to w krótkim czasie stracili cztery gole i zaprzepaścili szansę na zwycięstwo, jednak tym razem w analogicznym fragmencie spotkania to oni zdobyli dwie bramki, odzyskując prowadzenie. Ostatecznie jesienny debiutant wygrał 6:4, w czym na pewno spora zasługa liczniejszej kadry aniżeli w pierwszym boju w tym tygodniu.