Novichem vs Zannini Poland

2 - 2
Zannini Poland

Pierwszym spotkaniem czwartkowych zmagań było starcie dwóch ekip 3 ligi A, które w tym sezonie nie zdołały jeszcze zdobyć punktów. Novichem podejmował Zannini. Od pierwszych minut biało-zieloni atakowali, jednak to ci drudzy jako pierwsi objęli prowadzenie w 12 minucie po strzale Piotra Bochnaka. Chwile później mieliśmy już 0:2. Po zmianie stron Novichem coraz częściej konstruował groźne akcje, ograniczając grę rywala do kontrataków. Siły rzucone do ofensywy nie poszły na marne, bo w 33 minucie gola kontaktowego zdobył Jacek Ruth. 3 minuty później bramkę na wagę remisu zdobył Adrian Bienek, dzięki czemu niesiony dopingiem zespół w białych koszulkach ustalił wynik na 2:2 oraz podzielił się punktami ze swoim przeciwnikiem.