Raben Logistics Chorzów vs LMS

Raben Logistics Ruda Śląska
6 - 2
LMS

Mecz dwóch sąsiadujących drużyn mógł się podobać, mimo że drużyna Raben Logistics Chorzów szybko strzeliła dwie bramki i ustawiła to spotkanie, to drużyna LMS szukała sposobu na pokonanie dobrze dysponowanego bramkarze chorzowian. Ta sztuka udała się w 18 minucie, jednak na tablicy widniał już wynik 3-1, bo drugą bramkę w tym meczu strzelił Damian Lediński. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Piotr Przybyła i zespół LMS w drugiej połowie miał bardzo trudne zadanie do wykonania, aby uratować choćby punkt w tej rywalizacji. Druga połowa spotkania była bardziej wyrównana, a obie ekipy długo nie potrafiły stworzyć sobie dogodnej sytuacji do strzelania bramki, dopiero końcówka meczu przyniosła gole. Strzelanie rozpoczął Sebastian Helwig, a minutę później zaliczył asystę przy bramce Piotra Przybyły. Na pocieszenie ładne trafienie zaliczył Tomasz Jaromin, jednak to było zdecydowanie za mało, aby nawiązać walkę z dobrze dysponowaną drużyną Raben Logistics Chorzów.