Silvan Logistics vs ProPoint Gliwice

Silvan Logistics
5 - 2
ProPoint Gliwice

Mecz ten miał swój podtekst, bowiem obie drużyny mierzyły się ze sobą na ostatniej prostej wiosennego sezonu. Wówczas górą był ProPoint i wygrana tego zespołu oznaczała, że SIlvan Logistics wypadł z podium i w praktyce stracił szansę na awans. Okazja do rewanżu pojawiła się trzy miesiące później i jak się okazało „zemsta” była udana. ProPoint rozpoczął obecnie rozgrywki od trzech wygranych, a ten mecz był już jego czwartym w przeciągu dwóch dni. Passy nie udało się jednak przedłużyć, jedynie wciąż trwa seria spotkań ze strzelonym golem Adam Sokoła. Silvan już do przerwy prowadził 4:1 i w zasadzie przesądził losy meczu jeszcze w pierwszej połowie. Co prawda Gliwiczanie zdobywając na początku drugiej odsłony meczu drugiego gola jeszcze mogli wierzyć w odwrócenie jego losów, ale ostatnie słowo należało jednak do rywali. SIlvan zrewanżował się zatem za bolesną w skutkach czerwcową porażkę, ale patrząc na grę obu zespołów można przypuszczać, ze ponownie jedni i drudzy zameldują się w czołówce na zakończenie sezonu.