IVIA vs Saint Gobain

IVIA
3 - 14
Saint-Gobain Sekurit

Saint Gobain rozpoczęło sezon od dwóch pewnych zwycięstw, a w poniedziałkowy wieczór gracze tej drużyny potwierdzili wysoką formę wygrywając po raz trzeci, w jeszcze bardziej imponujących rozmiarach. Od pierwszych minut starcia z IVIĄ mieli oni duży głód zdobywania goli i na efekty nie trzeba było długo czekać. Po trzech minutach Saint Gobain prowadziło już 2:0, a licznik zdobytych goli w pierwszej połowie zatrzymał się na siedmiu. Dokładnie tyle samo trafień zespół ten zaliczył również w drugiej połowie, kiedy to bramki nadal sypały się jak z rękawa, a o niesłabnącym apetycie na kolejne zdobycze świadczył bardzo wysoki pressing stosowany przez zawodników w biało-szarych koszulkach. IVIA nie zdołała dotrzymać kroku tak dysponowanemu rywalowi, ale odpowiedziała trzema trafieniami, zdobytym na przełomie obu połów. Saint Gobain po trzech meczach plasuje się w fotelu lidera i zwłaszcza zwraca uwagę wysoka forma strzelecka graczy tej ekipy.