Pro Novum vs Prestige

Pro Novum
2 - 0

Niepokonana dotychczas ekipa Pro Novum podejmowała drużynę ze środka tabeli – Prestige. Od pierwszej minuty faworyt spotkania występujący w białych strojach przejmował inicjatywę, lecz brakowało mu wykończenia. Ich rywal postawił na kontrataki, i wszystko wyglądało dobrze, do momentu oddania strzału. Przełamanie w meczu nastąpiło w 15 minucie po bramce Przemysława Sytego, dzięki czemu Pro Novum objęło prowadzenie, którego nie oddało już do końca. Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił, czarni zepchnięci do defensywy próbowali kontrować, jednak solidna defensywa białych była barierą nie do pokonania. W 28 minucie po dobrym strzale Grzegorz Nguyen Khac ustalił wynik spotkania na 2:0, dzięki czemu Pro Novum pozostaje niepokonany w lidze.