PwC SDC vs Kipsta Decathlon

0 - 5
Kipsta Decathlon

Ostatnim starciem czwartkowych zmagań był mecz pomiędzy drużynami ze środka tabeli pierwszej ligi. O swoje pierwsze zwycięstwo ekipa Kipsta Decathlon musiała powalczyć z PwC SDC. Od pierwszych minut to zawodnicy w niebieskich koszulkach przejęli inicjatywę, nie dając chwili wytchnienia bramkarzowi czerwonych częstymi atakami. Jednocześnie pokazali kunszt defensywnej, spokojnej gry. Po 13 minutach Patryk Serafin hat trickiem wyprowadził swój zespół na trzybramkowe prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Kamil Jakubek wpakował piłkę do siatki przeciwnika, ustalając wynik na 4:0 do przerwy. Po zmianie stron obraz spotkania nic się nie zmienił, PwC nie potrafiło zagrozić bramce przeciwnika, zaś piłkarze Kipsty Decathlon spokojnie chcieli dowieźć wynik do końca. W ostatniej minucie po raz kolejny zawodnik z numerem siódmym podwyższył rezultat, zamykając mecz wynikiem 5:0, dzięki czemu jego drużyna zdobywa pierwsze 3 punkty w tabeli.