Capgemini vs DBGeodezja

Capgemini
0 - 7
DBGeodezja

Obie drużyny przed tym meczem nie miały jeszcze żadnego zwycięstwa na koncie, zatem bezpośredni pojedynek był okazją dla jednych i drugich na podreperowanie swojego dorobku. Capgemini zremisowało wcześniej z Efektem, z kolei DBGeodezja przegrała trzy spotkania, ale też mierzyła się w nich z wymagającymi rywalami. Wynik niedzielnej rywalizacji wskazuje na pewną wygraną graczy w żółtych koszulkach, lecz kto wie jakby potoczył się ten mecz gdyby nie świetne interwencje Rafała Pardeli na jego początku. Bramkarz DBGeodezja wygrał bezpośrednie pojedynki z zawodnikami przeciwnika, a swój bardzo dobry występ ukoronował już w drugiej połowie, broniąc rzut karny, tym samym ratując sobie i zespołowi czyste konto. W tym momencie wynik brzmiał już 7:0, bowiem Mistrz 1 Ligi B z wiosny jeszcze w pierwszej połowie podkręcił tempo i w przeciągu sześciu minut zdobył pięć goli, w zasadzie rozstrzygając losy rywalizacji już przed przerwa. Z graczy Capgemini wyraźnie uszło od tego momentu powietrze i nawet mimo znakomitej okazje jaką był rzut karny, nie zdobyli choćby honorowej bramki. DBGeodezja odniosła zatem pierwsze zwycięstwo w sezonie i przeskoczyła w tabeli swojego niedzielnego rywala.