Impact Production vs Lokal Nieruchomości

Impact Production
2 - 8
Lokal Nieruchomości

Występujący w czarnych strojach piłkarze Impact Production podejmowali tego dnia niepokonaną ekipę Lokalu Nieruchomości. Już na początku spotkania faworyt musiał zacząć odrabiać straty po bramce Łukasza Todorskiego w czwartej minucie. Podrażniony wynikiem szybko wziął się w garść za sprawą Mateusza Lechowicza, który wyprowadził swoją drużynę hat-trickiem na prowadzenie po 13 minutach spotkania. Przed przerwą zobaczyliśmy jeszcze po dwa ciosy z obu stron, dzięki czemu na koniec pierwszej połowy tablica pokazywała 4:2 dla Lokalu. Druga część spotkania to popis faworyta. Żelazna obrona oraz silna ofensywa przechyliła szalę na ich korzyść. Skutkiem ich dominacji były kolejne 4 bramki, przez co zasłużenie zgarniają komplet punktów.