BMZ Poland vs Habasit

BMZ Poland
5 - 0
Habasit

Debiutujący w Silesian Business League zespół Habasit w swoim pierwszym meczu podejmował spadkowicza 2 ligi – doświadczoną w tych rozgrywkach drużynę BMZ Poland. Obie ekipy od samego początku rzuciły się do ataku. Pierwszy cios zadali czarni, trafiając w siódmej minucie do bramki rywala. Po chwili mieliśmy już 2:0 po indywidualnej akcji Mateusza Dymka. Do końca pierwszych dwudziestu minut już nic się nie zmieniło. Mimo licznych ofensywnych rajdów, nie zobaczyliśmy już goli. W drugiej połowie beniaminek raz po raz próbował odpowiedzieć swojemu przeciwnikowi, lecz mimo składnych akcji i licznych sytuacji, byli tego dnia bardzo nieskuteczni. BMZ zasłużenie wygrał 5:0, w związku z czym Habasit na pierwsze punkty musi jeszcze poczekać.