Politechnika Śląska vs TIME Group

Politechnika Śląska
1 - 4
TIME Group

Pierwszy mecz na boisku numer 4 odbył sie pomiędzy drużyną Time Group, która na koncie ma jedną porażkę, a rozpoczynającą sezon ekipą Politechniki Śląskiej. Mecz od początku wydawał się wyrównany. Piłkarze Time Group w 14 minucie udowodnili jednak swoją lekką przewagę, strzelając dwie bramki w zaledwie dwie minuty. W końcówce pierwszej połowy Politechnika strzeliła gola kontaktowego po indywidualnym błędzie swojego rywala – co w późniejszym rozrachunku okazało się ich jedyną zdobyczą tego dnia. Druga połowa podobnie jak pierwsza była dość wyrównana. Drużyna Politechniki próbowała odrobić straty w tym meczu, lecz była mało skuteczna i to zawodnicy Time Group grający dobrze w obronie wyprowadzili dwa skuteczne kontrataki. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 i to Time Group cieszył się z pierwszej wygranej.