ING Tech Poland vs TRAKT

ING Tech Poland
4 - 0
TRAKT

Obie drużyny mogły być zadowolone z zeszłotygodniowej inauguracji, gdyż jedni i drudzy wygrali swoje mecze i do bezpośredniego starcia przystąpiły w dobrych humorach. Od pierwszych minut groźniejsze ataki przeprowadzali zawodnicy ING Tech Poland, ale na otwarcie wyniku trzeba było czekać ponad kwadrans, gdy do bramki rywali trafił Dawid Marniok. Jednobramkowym prowadzeniem graczy w pomarańczowych koszulkach zakończyła się pierwsza połowa, ale już na początku drugiej odsłony gry jesienni debiutanci poszli za ciosem. Gdy na 2:0 podwyższył Konrad Buksa w szeregach ING Tech Poland dało się słyszeć głosy mobilizacji i słowa, że to nie jest bezpieczny wynik, zatem ledwie kilka sekund później ten sam zawodnik dołożył kolejne trafienie. Końcowy rezultat na 4:0 ustalił Krzysztof Świątek, a TRAKT, mimo kilku niezłych okazji, nie zdołał zdobyć choćby honorowego gola i tym razem musiał przełknąć gorzką pigułkę w postaci pierwszej porażki w sezonie. ING Tech Poland z kolei kapitalnie weszło w jesienne rozgrywki – po dwóch meczach komplet oczek na koncie i żadnej straconej bramki.