ProPoint Gliwice vs Freshmed

ProPoint Gliwice
3 - 0
Freshmed

W zeszłym sezonie obie drużyny znalazły się blisko podium, ale ostatecznie żadnej z nich nie udało się zakończyć rozgrywek z medalem. W bezpośrednim starciu wówczas górą był ProPoint, który wygrał bezpośredni bój 3:2. Blisko pół roku później Freshmed stanął przed okazją do rewanżu, ale jak się okazało nie tylko ponownie przegrał z Gliwiczanami, ale w dodatku tym razem przegrała była wyraźna. ProPoint kapitalnie rozpoczął i zakończył pierwszą połowę spotkania, kiedy to zdobył dwie bramki. Najpierw, już w drugiej minucie meczu, Adam Sokół otworzył wynik, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego zapraszającym obie drużyny na przerwę, na 2:0 podwyższył Arkadiusz Wiśniewski. Freshmed miał swoje okazje, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie, ale graczom w czarnych koszulkach nie udało się zdobyć choćby honorowej bramki. ProPoint po przerwie często kontrował rywali i po jednej z takich akcji Adam Sokół ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik tego spotkania na 3:0. Gliwiczanie rozpoczęli zatem sezon od pewnej wygranej i już po pierwszych swoich występach pokazali, że tym razem nie zamierzają kończyć sezonu z pustymi rękoma.