PUB Szacun vs BGH Polska

PUB Szacun
2 - 5
BGH Polska

Pierwsza kolejka nie była satysfakcjonująca dla żadnej z drużyn, dzięki czemu zapowiadało się emocjonujące starcie w walce o 3 punkty. Przegrany w swoim ostatnim meczu BGH Polska od razu wziął się do roboty, pokazując, że ostatni mecz to tylko wypadek przy pracy. Już po 4 minutach PUB Szacun musiał dwa razy wyjmować piłkę z własnej bramki, co zmusiło go do odrabiania strat. Jednak tego dnia jego rywal prezentował solidną defensywę oraz skuteczność. Do przerwy BGH prowadziło 3:0. Druga połowa była niesamowicie podobna do pierwszej. Pomarańczowi nie potrafili się przebić przez obronę BGH, zaś ich rywala do wygranej porowadził Michał Zych – zdobywca 4 bramek w spotkaniu. Przed końcem zawodnicy Pub Szacun zdołali strzelić dwie bramki, jednak było to za mało na 5 trafień ich przeciwnika.