Plastic Omnium vs LMS

Plastic Omnium
7 - 2
LMS

Zwycięski po pierwszym spotkaniu Plastic Omnium podejmował drużynę LMS, która podzieliła się półtorej tygodnia temu punktami z ekipą AutoPartner. W mecz zdecydowanie lepiej weszli biali, pokonując bramkarza przeciwnika już w pierwszych sekundach. Chwilę później mogli podwyższyć prowadzenie, jednak po identycznej sytuacji napastnik tym razem delikatnie chybił – mimo to skutecznie postraszyli rywala. Do 11 minuty prowadzili już 4:0, oddając minutę później rywalowi bramkę. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą część spotkania zobaczyliśmy jeszcze jedno trafienie dla Plastic Omnium. W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił, piłkarze w białych trykotach kontrolowali przebieg meczu. Bohaterem tego dnia był Adrian Modelski, który popisał się niesamowitą skutecznością, strzelając wszystkie 7 bramek dla swojego zespołu. Jego drużyna straciła tylko dwa oczka, dzięki czemu 3 punkty powędrowały na ich konto.