Geodis vs Prestige

Geodis
5 - 3

Po dotkliwej porażce w zeszłym tygodniu zawodnicy GEODIS przyjechali do Chorzowa pokazać wszystkim, że nie są tak zwanymi „chłopakami do bicia”. Tego dnia ich rywalem był Prestige, który dumny po ostatnim zwycięstwie przybył na Stadion Śląski. Spotkanie obu zespołów było dosyć wyrównane. W pierwszej połowie niewiele się działo, drużyny grały zachowawczo, w związku z czym widzieliśmy po jednej bramce dla obu stron. W drugiej połowie obie ekipy się otworzyły. Outsider tabeli tego dnia był lepiej dysponowany, w 30 minucie objął prowadzenie, a w 33 minucie prowadził już 3:1. Rywal na 3 minuty przed końcem strzelił bramkę kontaktową, jednak GEODIS odpowiadał na każdy cios. Ostateczny rezultat – 5:3 oraz pierwsze punkty dla GEODIS.