OSOZ vs HL Display

OSOZ
2 - 5
HL Display

Drugi mecz na boisku numer 2. odbył się w środowe popołudnie pomiędzy OSOZ a HL Display. Niewiele osób wskazałoby jednoznacznie faworyta tego spotkania, chociaż zaczęło się dość nerwowo i z lekką przewagą ekipy HL Display, która powoli zdobywała przewagę na murawie, dając coraz to większy popis swoich możliwości. Gdy padł pierwszy gol, mecz mocno się ożywił, dając wiarę ekipie HL Display w zwycięstwo. Mimo dobrej obrony i dobrze sprawującego się bramkarza, drużyna OSOZ nie zdołała wyjść obronną ręką po połowie. Ostatecznie pierwsze dwadzieścia minut zakończyło się wynikiem 3:1 dla HL Display, dając dużo do myślenia swoim oponentom przed kolejną częścią. Druga połowa zaczęła się bardzo podobnie, z dużym zaangażowaniem obu ekip, jednak przytłoczeni zawodnicy OSOZ stratą bramek, starali się nadać nowy, lepszy ton swojej grze. Mimo wszystko, stawiający opór nadciągającym napastnikom OSOZ oponenci grali częściej z kontrataku, stwarzając sobie dużo pewnych sytuacji, które szybko zamieniali na gole. Ostatecznie wynik spotkania zakończył się wynikiem 2:5 dla ekipy HL Display.