CC Maksimum Katowice vs Future Processing

CC Maksimum Katowice
7 - 0
Future Processing

Obie drużyny rozpoczęły sezon od dość wyraźnych porażek zatem to stracie było doskonałą okazją do poprawy humoru którejś ze stron. Mecz od początku ułożył się po myśli graczy CC Maksimum, którzy potrafili wykorzystać niefrasobliwość w obronie rywali i po sześciu minutach prowadzili już 2:0, a błyskawiczny dublet ustrzelił Marcin Jędrowski. Już w drugiej połowie zawodnik ten skompletował hat-tricka, a w międzyczasie, jeszcze przed przerwą gole zdobyli również Łukasz Kocur i grający pierwszy mecz w SBL Adam Ostrowski. Future Processing miało swoje szanse by odgryźć się przeciwnikom, ale graczom beniaminka brakowało skuteczności w nielicznych atakach pod bramką rywali. Z tą nie mieli problemów zawodnicy CC Maksimum, którzy z zimną krwią wykorzystywali stworzone przez siebie okazje, dzięki czemu mogli cieszyć się z pierwszego zwycięstwa jesiennego sezonu.