Fortis Logistics Sławków vs BD Inwestor 2

Fortis Logistics Sławków
0 - 8
BD Inwestor 2

Trzeci mecz na boisku numer 2. odbył się w środowe popołudnie pomiędzy Fortis Logistics Sławków a BD Inwestor 2. Faworytem byli BD Inwestor 2. Drużyny wyszły na murawę z dużą dawką energii i nadzieją na wygraną. Pierwsze mecze w nowym sezonie są niezwykle ważne, ponieważ ich wynik może ustawić ligową tabelę i dać psychiczną przewagę nad resztą ekip. Od samego początku ambicji i zaangażowania w ataku nie brakowało obu drużynom, jednak to piłkarze BD Inwestor 2 odczarowali bramkę rywali i strzelili gola w pierwszej połowie, otwierającą tym samym wynik spotkania. Ekipa BD Inwestor 2 grała składne i precyzyjne akcje, które z minuty na minutę dawały znaczącą przewagę nad Fortis Logistics. Efektem tego była kolejna, druga bramka przed gwizdkiem kończącym pierwsze dwadzieścia minut spotkania, dająca prowadzenie 2:0. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej. Bardzo dobrze sprawdzał się bramkarz BD Inwestor 2, który swą komunikacją z obrońcami pewnie dyrygował grą, nie dając większych szans napastnikom Fortis Logistics Sławków, którzy mieli mimo to swoje szanse na bramkę, zwłaszcza po rzutach rożnych i wolnych, gdzie robiło się tłoczno i momentami niebezpiecznie. Ostatnie dziesięć minut spotkania odbyło się zdecydowanie pod dyktando BD Inwestor 2, którzy strzelali bramki jak na zawołanie. Na duże wyróżnienie zasłużył Andrzej Wronowski, który asystował swoim kolegom aż cztery razy, sam też strzelając jedną bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:8 dla BD Inwestor 2