Dobry Warsztat vs DBGeodezja

Dobry Warsztat
6 - 2
DBGeodezja

Nie udał się powrót do elity zawodnikom DBGeodezja, choć przez długi czas nic nie wskazywało na wyraźną porażkę beniaminka. Co prawda, pierwsze dwie groźne sytuacje stworzył sobie Dobry Warsztat, ale potem gracze w żółtych koszulkach mieli swoje okazje na otwarcie wyniku, między innymi trafiając w słupek bramki rywala. Kluczowe dla losów spotkania okazały się być końcówka pierwszej i początek drugiej połowy meczu. Jeszcze przed przerwą Dobry Warsztat zadał dwa ciosy, a chwilę po wznowieniu gry efektownego gola strzelił najlepszy na boisku Jakub Jeżycki, dając swojej drużynie już trzybramkową przewagę. Zawodnicy w czarnych koszulkach jeszcze powiększyli swoje prowadzenie i w pewnym momencie wynik brzmiał już 6:0, ale rywale w samej końcówce jeszcze pokusili się o zmniejszenie rozmiarów porażki. Beniaminek zdobył dwie bramki na otarcie łez, ale były to jedynie gole na pocieszenie, które nie dały choćby punktu.