Kipsta Decathlon vs Grupa Zarmen

Kipsta Decathlon
1 - 1
Grupa Zarmen

Ostatni mecz na boisku numer 1. odbył się w poniedziałkowy wieczór pomiędzy Kipsta Decathlon a Grupa Zarmen. Drużyny sprawiały wrażenie pozytywnie nastawionych na to starcie. Początek sezonu sprawia, iż każda z ekip chce zacząć sezon jak najlepiej, żeby później nie gonić liderów, co najwyraźniej poczuli zawodnicy dając z siebie wszystko już od pierwszych minut. Świetne, przemyślanie akcje były ozdobą spotkania, które zapowiadało się znakomicie. Piłkarze z Grupa Zarmen szukając swoich szans po prostopadłych i szybkich podaniach sprawiali, iż bramkarz oponentów miał co robić. Obie drużyny bardzo szybko przemieszczały się po boisku, natomiast nie przekładało się to na zdobycze bramkowe. Pierwsze 20 minut pokazały, iż wynik tego meczu wciąż jest otwarty. Druga połowa nie odbiegała poziomem od pierwszej. Nadal oglądaliśmy mecz na wysokim poziomie po obu stronach. Gdy na prowadzenie wyszła ekipa Grupa Zarmen, które dał Patryk Musiał, przeciwnicy usilnie pracowali nad odrobieniem jednobramkowej straty, co w ostateczności udało się za sprawą Patryka Serafina. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1.