Future Processing vs PwC SDC

Future Processing
1 - 6

Trzeci mecz na boisku numer 1. odbył się w poniedziałkowe popołudnie pomiędzy Future Processing a PwC SDC. Obie drużyny wyszły na boisko z pozytywnym nastawieniem. Początek sezonu niesie ze sobą optymizm dla każdej z drużyn, jednak już w pierwszych minutach widać było przewagę piłkarzy PwC SDC, którzy wypracowywali sobie zdecydowanie więcej akcji za sprawą dokładniejszych i pewniejszych podań. Mimo sporych ambicji i dużego zaangażowania w ataku, nie udało się Future Processing strzelić gola w pierwszej połowie , między innymi za sprawą bardzo dobrze grającej obronie oponentów. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej, jednak z większym zaangażowaniem piłkarzy obu ekip. Piłkarze Future Processing próbowali odrobić straty z pierwszej części meczu, jednak bardzo dobra obrona przeciwników skutecznie radziła sobie z napastnikami, szukającymi swoich okazji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Marek Kozień, który strzelił trzy bramki. Cały zespół PwC SDC grał równo, a aż czterech piłkarzy wpisało się na listę strzelców. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:6 dla PwC SDC.