CC Maksimum Katowice vs BetaMed SA

CC Maksimum Katowice
2 - 11
BetaMed SA

Nagrodzony awansem po fantastycznej rundzie wiosennej BetaMed podejmował zespół CC Maksimum. Zawodnicy swój pierwszoligowy debiut z pewnością będą wspominać przez długi okres czasu. Mecz był dość jednostronny, po 10 minutach beniaminek prowadził już 2:0. Chwilę później nastąpił prawdopodobnie kluczowy moment spotkania. W wyniku starcia z napastnikiem rywala, ucierpiał golkiper CC Maksimum. Niestety kontuzja wykluczyła bramkarza z gry, przez co tego dnia mógł obserwować grę swoich kolegów spoza boiska. Od tego momentu BetaMed totalnie zdominował rywala. W pierwszej połowie zdołał trafić zaledwie raz, ale w kolejnych 20 minutach już nie pudłował. Osiem bramek mówi samo za siebie. W ostatecznym rozrachunku dwa stracone gole nie miały dla nich znaczenia. Wygrana 11:2 w swoim inauguracyjnym meczu jest niezwykle zadowalająca i budująca przed następną kolejką.