Grupa Pietrzak vs Sopra Steria

Grupa Pietrzak
0 - 3
Sopra Steria

Trzeci mecz na boisku numer 3. odbył się w niedzielne popołudnie pomiędzy Grupa Pietrzak a Sopra Steria. Obie ekipy wyszły na murawę z pozytywnym nastawieniem i dużą dozą energii. Pierwszy mecz sezonu niósł optymizm dla każdej z drużyn, jednak już w pierwszych minutach widać było przewagę piłkarzy Sopra Steria, którzy stwarzali sobie więcej akcji za sprawą dokładniejszych podań. Mimo sporych ambicji i dużego zaangażowania w ataku, nie udało się Grupie Pietrzak strzelić gola w pierwszych dwudziestu minutach, między innymi za sprawą bardzo dobrze sprawującego się bramkarza oponentów. Druga połowa zaczęła się podobnie do pierwszej, jednak z nieco większym natężeniem. Piłkarze Grupy Pietrzak próbowali odrobić straty z pierwszej części meczu, jednak bardzo dobra obrona przeciwników skutecznie radziła sobie z napastnikami, szukającymi okazji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Piotr Baster, który strzelił jedną bramkę i asystował. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Sopra Steria.